Edirne Temizlik Firması Hakkımızda

HAKKIMIZDA

edirnetemizlik-logoÇalışmalarımızın  tümü kurulduğumuz 2008 yılından bu yana  kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmaktadır. Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olarak Edirne’nin  tüm  il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz her zaman başarılı odaklı olmuştur, kendimize  ve hizmetlerimize sürekli yenilik ve başarı  kazandırmak  ilkemizdir.

Çalışmalarımız gerek bireysel olarak gerekse grup olarak hizmet verildiği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışılacak yere göre tespit edilmektedir. Bizler sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenliğine de önem veririz.

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temiz ve hijyenik olmasıyla doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik hizmeti kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olacaktır. Bu durum sağlığımız için birçok riskler ortaya çıkaracaktır.

Profesyonel temizlik personellerimizle ve son teknoloji ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz…

temizlik-sirketi-edirne-temizlik

Filem Temizlik Şirketi;

  • Kalite hizmet anlayışımızı Edirne’de temizlik sektöründe yerleştirmek,
  • Kaliteli hizmetimizle Filem Temizlik Şirketini yenileyerek sürekli gelişmeyi hedeflemek,
  • Firmamızın seçkin uzman kadrosu müşteri memnuniyetinden taviz vermeden yoluna devam etmeye,
  • Öğrenen ve kendisini geliştiren bir şirket olarak sürekli temizlik eğitim seviyemizi yükseltmeyi,
  • Temizlik konusunda uzman personelimiz ile müşteri memnuniyeti sağlamayı,

 

İşlerinizi  Filem  Temizlik Şirketi olarak, dürüst bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti odaklı, işimizin temas ettiği tüm insanlara ve ortama saygı ile yapmak, her zaman kurumsal sorumluluklarımızın en başında yer almasını, her zaman daha ileri giderek profesyonellikten sapmamayı amaç ediniyoruz…

Referanslarımız

edirne-temizlik-firmasi-reklam

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir